Kurumsal

2010 yılında ilk olarak İstanbul Fatih’de faaliyete başlayan Eren Kumaş bay ve bayan giyim kumaşları alanında uzmanlaşarak bugün yine merkezi binasında sektörün liderleri arasında yerini almış vaziyettedir. 7 yıldır tekstil sektörüne hizmet veren ve bugünün kalitesi ve yenilikçi çizgisi ile kendisini kanıtlamış giyim kumaşlarında zengin bir koleksiyona sahip güçlü markaların perakende satışını en uygun ve hesaplı fiyatlar ile müşterilerine sunan bir firmadır. Kurulduğu günden beri sektörün ihtiyaçlarına akılcı çözümler üreterek büyümekte olan; koleksiyonu ve kalitesiyle seçilmiş model en iyi kumaşları getiren Eren Kumaş, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak uygun fiyat ve geniş ürün yelpazesiyle sektöründe önemli bir yer almıştır. Müşterilerinin beklenti ve ihtiyaçlarını, kendi vizyon ve tecrübesiyle harmanlayan Eren Kumaş satış ve pazarlamadaki gücüyle de çok önemli bir Türk markası haline gelmiştir.

Misyonumuz

Tamamen müşteri odaklı bir hizmet anlayışıyla kaliteli ve çok seçenekli ürün yelpazesi sunarak uzun dönemli ve güven esaslı ürünler tesis edip sürdürmeyi sağlamaktır. Bunu temin içinde sürekli değişen ve gelişen trendleri yakından izleyerek müşteri taleplerini zamanında ve kaliteden ödün vermeden en mükemmel şekilde karşılamaktır.

Vizyonumuz

Kaliteli ve çok seçenekli ürün yelpazesinin devamlılığını sürdürüp beklentileri en üst düzeyde karşılayarak maksimum müşteri memnuniyetini sağlamayı ve kalite yönetim sistemini sürekli geliştirmeyi garanti eden bir anlayışla çalışmak.

Politikalarımız

İnsan ve çevreye zarar vermemek, müşteri beğeni ve taleplerini karşılamak için çok çalışmak, müşteri memnuniyetini sürekli kılmak, bir hedeften ziyade sürekli gelişmek ve değişime açık olmak ve ekip çalışmasına inanmak, kaliteli hizmetin tek sorumluluğumuz olduğu bir anlayışla güvenilir olmayı prensip haline getirmek, sağlıklı ve güvenli bir çalışma ortamının sürekliliğini sağlamak şirket politikalarımızdan bazılarıdır.